דלג לתוכן מרכזי
נגודיות צבעים   הגדל  מזער 
צלם מצלם במצלמה
חדשות

למתנדבים בהוקרה

היחידה להתנדבות הובילה ערב הוקרה למתנדבים "מרחב הלב" ומית"ר "נירים", שתיים מהתוכניות שמפעיל אגף הרווחה של העירייה עבור נוער על רצף הסיכון

ערב הערכה למתנדבים, בהובלת היחידה להתנדבות של עיריית חדרה ובשיתוף חברת "נחלים", התקיים עבור צוותי ומתנדבי "מרחב הלב" ומית"ר "נירים".

היחידה להתנדבות בניהולה של יונה מאור, פועלת במסגרת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות בניהולו של שמשון אחרק.

תוכנית "מרחב הלב" פועלת מזה כשנה במסגרת מחלקת נוער וצעירים באגף הרווחה של העירייה. מנהלת התוכנית היא ברכה שפירא ממחלקת נוער וצעירים של אגף הרווחה, ומטרת התוכנית לספק בית חם ומזמין לנערות וצעירות על קצה רצף הסיכון. במסגרת התוכנית פועלות מתנדבות התורמות מזמנן בכל שבוע ומהוות חלק בלתי נפרד מהעשייה המאתגרת.

מית"ר "נירים", בניהולו של שלומי פורקוש, הינו מודל ייחודי בשילוב עמותת "נירים בשכונות", המשמש מרכז יום תומך רב תחומי ייחודי, הנמצא על רצף השירותים הטיפוליים של אגף הרווחה בעיר לבני נוער על רצף הסיכון. המית"ר מספק מתן מענה רב ממדי לבני נוער, תוך שילוב מרבי של תשומות כלל המערכות הקהילתיות (המשפחה, שירותי טיפול, חינוך, בריאות, פנאי ותעסוקה), ומשמש רשת ביטחון קהילתית, לקראת חזרתם של בני הנוער למערכות משלבות בקהילה. 

גם במית"ר פועלים מתנדבים מסורים, אשר השתתפו אף הם בערב ההוקרה שהובילה היחידה להתנדבות.

במסגרת הערב התארחו המתנדבים במוזיאון החאן ובבית פיינברג, נהנו מתוכנית מרתקת ומארוחה משותפת ומגבשת.

בתום האירוע הודתה מנהלת "מרחב הלב" ברכה שפירא על הערב המרגש, המיוחד והמהנה, וציינה כי המתנדבים יצאו מחוזקים להמשך עשייה ונתינה פורייה.  עוד ביקשה להודות למנהלת אגף הרווחה זיוה היימברג על הרוח הגבית, ולמנהלת מחלקת הנוער ורדה ביטון, ומנהלת יחידה טיפולית נוער חנה בריהון על שיתופי הפעולה.

שפירא: "הערב העניק לנו רגע של עצירה והכרת תודה שריגשה את כולנו ונתן למתנדבים הרגשה שהם חלק מהעשייה וזוכים להערכתנו".

 

משתתפי ערב ההוקרה למתנדבי מיתר נירים חדרה
תאריך עדכון: 21-10-2018