דלג לתוכן מרכזי
נגודיות צבעים   הגדל  מזער 
צלם מצלם במצלמה
חדשות

טיול הוקרה למתנדבים בחדרה

במסגרת הבעת הוקרה למתנדבים פעילים בארגון אג"מ- ארגון הגג למתנדבי חדרה, התקיים טיול בחיפה, בסימן החג של החגים ובטיחות בדרכים, בהשתתפות יושבי-ראש ומתנדבים פעילים של ארגוני מתנדבים בחדרה.

הטיול התקיים  בשיתוף המטה העירוני לבטיחות בדרכים, הפועל במסגרת אגף החינוך של עיריית חדרה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, והיחידה להתנדבות באגף הרווחה.

את המתנדבים ליוו מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, מנהלת היחידה להתנדבות יונה מאור, רכזת פרויקטים ביחידה שולה דמארי, ועובדת היחידה הילה דמתי.

הטיול הינו פעילות אחת מתוך פרויקט של הדרכת תושבים, ביניהם אזרחים ותיקים, לזהירות בדרכים שהתקיימה השנה בשיתוף המחלקה לאזרחים ותיקים באגף הרווחה.

בטיול השתתפו כ-45 מתנדבים, ששמעו מפי ליפשין על התחבורה בחיפה ועל מנהרות הכרמל, האזינו להרצאה בנושא זהירות בדרכים, נהנו מאווירת החג במושבה הגרמנית ומארוחה בבית החייל. בחלקו השני של הטיול התלווה לאוטובוס מדריך שהוביל את הקבוצה למקומות מעניינים בחיפה והפליא בסיפורים מרתקים.

בחדרה פעילים מאות מתנדבים בעשרות ארגוני התנדבות. מתוך רצון לחזק את מערך ההתנדבות ולפעול בשיתוף פעולה פורה עם עיריית חדרה ואגף הרווחה, במיוחד המדור לעבודה קהילתית והתנדבות, הוקם לפני מספר שנים ארגון הגג של המתנדבים-אג"מ.

בעיריית חדרה רואים בנכונות להתנדב בסיס לחוסנה החברתי וקהילתי של חדרה וחיזוק הסולידריות בין תושבי העיר. העירייה פועלת במשותף עם אג"מ לקידום וחיזוק עמותות וארגוני המתנדבים בחדרה, הרחבת והעמקת שיתופי הפעולה בין העמותות והארגונים השונים, והטמעת ערך ההתנדבות.

מתנדבים מחדרה בטיול הוקרה בחיפה
תאריך עדכון: 18-12-2018