דלג לתוכן מרכזי
נגודיות צבעים   הגדל  מזער 
צלם מצלם במצלמה
חדשות

השאלת ספרים דיגיטליים בספרייה העירונית

רשת הספריות העירוניות מציעה למנוייה התחברות לשירות חדש המאפשר השאלת ספרים דיגיטליים, הניתנים לקריאה במחשב, בטאבלט ובסמארטפון

רשת הספריות העירוניות בחדרה מציעה למנוייה שירות חדש של השאלת ספרים דיגיטליים מאתר הרשת.

רשת הספריות העירוניות פועלת במסגרת העמותה העירונית "פנאי העיר", וכוללת ספרייה מרכזית במרכז העיר וכן ספריות בשכונות בית אליעזר, נווה חיים, וגבעת אולגה.

לדברי מנהלת רשת הספריות אורנה  ג'רבי, הספריות העירוניות בחדרה הן מרכז תרבות עתיר טכנולוגיות הנותן מענה לצרכי המידע ולבילוי שעות הפנאי של הקהילה. הספרייה מציעה לקהל הרחב  אוסף נרחב של ספרי קריאה, עיון ולימוד, תקליטורי מוסיקה וסרטים להשאלה, שירותי אינטרנט, וכן אירועי תרבות, קורסים, שעות סיפור, תערוכות ועוד.

למנויים מתאפשרת גם כניסה מקוונת מהבית לאתר הספרייה וביצוע פעולות שונות בכרטיס המנוי, ומעתה כאמור גם השאלה של ספרים אלקטרונים.

ספר אלקטרוני הוא ספר שניתן לקרוא בצורה דיגיטלית במחשב אישי, בטאבלט או בסמארטפן. ניתן להוריד את הספר למחשב או למכשיר האלקטרוני וניתן גם לקרוא ישירות במצב מקוון.

השאלת הספר פתוחה לקורא למשך שלושה שבועות, ולאחר מכן הספר חוזר לספרייה באופן אוטומטי ונמחק מהמכשיר, כך שאין צורך לדאוג לגבי קנסות ואיחורים. בנוסף ניתן לשאול להאזנה ספרים קוליים באמצעות נגן שמע אלקטרוני מבוסס דפדפן, העובד ברוב המחשבים, הטאבלטים והמכשירים הניידים הפועלים עם דפדפני אינטרנט עדכניים.

השירות החדש ניתן למנויי ספריות חדרה בכתובת http://www.hadera.libraries.co.il.

דוגמאות לספרים דיגיטליים
תאריך עדכון: 29-01-2019