דלג לתוכן מרכזי
נגודיות צבעים   הגדל  מזער 
צלם מצלם במצלמה
חדשות

מעודדים עסקים בעיר .

מינהלת עסקים חדרה מקדמת שימוש ב MyCityCard, אפליקציה עם כרטיס הטבות סלולארי עירוני, במסגרתה יכולים בעלי עסקים להציע הטבות לתושבי העיר, ובמקביל לקבל חשיפה לעסק. הרשמה חינם.

את האפליקציה ניתן להוריד בחנות האפליקציות בסמארטפון. אפשר גם להתקשר מהנייד לטלפון 052-6250668 ולאחר הניתוק תתקבל הודעת SMS עם קישור ישיר להורדת האפליקציה.

עיריית חדרה היא הרשות המוניציפלית הראשונה בארץ שאימצה את הפרויקט באופן רשמי, ומעודדת את השימוש בכרטיס לטובת קידום העסקים הקטנים בעיר.

העסקים הקטנים נרשמים חינם לאפליקציה ורושמים הטבה ייחודית, לה יהיו זכאים רק תושבי חדרה שיציגו את MyCityCard חדרה באפליקציה.
התושבים, מצדם, נרשמים חינם כתושבי חדרה ומיד מקבלים ישירות לאפליקציה את כרטיס ההטבות רשום על שמם. הכרטיס ניתן להצגה בעסקים על גבי מסך האפליקציה בלחיצת כפתור.

מירית ווקס ממנהלת העסקים חדרה (שפועלת תחת החכ"ל): "בנוסף על כל היתרונות הגלומים בהשתייכות למיזם, כל עסק שעונה על הקריטריון של עסק קטן וסיים את ההרשמה הכוללת רישום הטבה ייחודית לתושבי העיר, מקבל חינם גם דף עסקי באינטרנט וגם דף עסקי באפליקציה, עם יכולות שיתוף בכל הדרכים האפשריות, כולל ברשתות חברתיות.באופן כללי מדובר על מערכת חדשנית, היוצרת רשת חברתית עסקית המקשרת בין תושבים לבין עסקים קטנים שחיים ופועלים באותה עיר, כשכל הצדדים מרוויחים".

אחד מסכי האפליקציה בחדרה, בטלפון סלולרי
תאריך עדכון: 28-01-2019