דלג לתוכן מרכזי
נגודיות צבעים   הגדל  מזער 
צלם מצלם במצלמה
חדשות

נגיד רוטרי ישראל אורח בחדרה

ראש העיר אירח את נשיאת רוטרי חדרה ונגיד רוטרי ישראל כדי לקדם שיתופי פעולה לטובת תושבי העיר

ראש העיר צביקה גנדלמן אירח בלשכתו את נגיד רוטרי ישראל אלון בנדט ואת נשיאת רוטרי חדרה אורה אלידורט, לקידום שיתופי פעולה בין העירייה ורוטרי חדרה לטובת תושבי העיר.

בפגישה השתתפה גם המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי, בעצמה חברת רוטרי חדרה, וחברים נוספים ברוטרי חדרה

במפגש צוין כי מאז הקמתו בשנת 1955 היו שיתופי פעולה בין מועדון רוטרי חדרה והעירייה, וכי המועדון מעוניין להמשיך בפעילות המשותפת גם בעתיד.

עוד צוין בסניף ישמחו אם יכבדם בנוכחותו באירועים שמקיים רוטרי חדרה, כמו האירוע שהתקיים בחודש שעבר באולם רנה שני להענקת אות "פול האריס" לסגן ראש הממשלה לשעבר דוד לוי. אות "פול האריס" נחשב ליוקרתי ביותר מבין אותות הרוטרי ומוענק על תרומה למען הקהילה.

​בין עיריית חדרה למועדון רוטרי מתקיימים כבר שנים רבות שיתופי פעולה מוצלחים. בעיר אף הוקמה כיכר רוטרי, הממוקמת בצומת הרחובות חטיבת הנחל והירדן, כסמל לקשר של המועדון לעשייה הציבורית. בטקס הודגש כי תמיכת הרשות המוניציפאלית בעשייה הרוטריונית מאפשרת תרומה חברתית משמעותית.

במפגש עם ראש העיר צוין כי לארגון רוטרי מטרות חברתיות אסטרטגיות כלל עולמיות ומטרות מקומיות ייעודיות. מועדון רוטרי חדרה, שהוקם לפני כ-63 שנים, התגייס לסייע לקהילה של יוצאי אתיופיה בתמיכה של מרכזי הלמידה מקסם בעיר, ובין היתר תרם להם מחשבים ומזגנים. כמו כן, חברי רוטרי היו שותפים בהקמת ניצן, האגודה לתרבות הדיור, מט"י , וכן מסייעים למקלט לנשים מוכות, לדרי רחוב, מעניקים מלגות לסטודנטים ועוד. המועדון מונה עשרות חברים, ביניהם שופטים, עורכי דין, בנקאים ובעלי מקצועות חופשיים אחרים.

ראש העיר הציע כי במסגרת הרחבת שיתופי פעולה, יתקיים קשר גם עם מרכז הצעירים העירוני למינוף פרויקטים בעיר לטובת הקהילה.

 

צביקה גנדלמן ראש עיריית דחרה עם נציגי מועדון רוטרי חדרה ונגיד רוטרי
תאריך עדכון: 20-01-2019